JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Objazdowa wystawa fotograficzna o ks. Janie Twardowskim

Wystawa fotografii Czesława Czaplińskiego przygotowana z okazji 100-lecia urodzin ks. Jana Twardowskiego odwiedziła od października 2015 r. sześć szkół jego imienia. Prezentowana była w Zespole Szkół nr 3 w Konstancinie-Jeziornie, w Szkole Podstawowej nr 2 w Białymstoku, w Szkole Podstawowej w Zemborzycach Tereszyńskich, w Gimnazjum nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach, w Szkole Podstawowej w Widomej, a do początku stycznia 2016 r. mogą oglądać ją uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku.

Jako organizatorzy tego projektu bardzo cieszymy się z tak dużego zainteresowania i wszystkich otrzymywanych od Państwa informacji zwrotnych. Dziękujemy też za wiele wyrazów wdzięczności – w tym miejscu chcielibyśmy wyróżnić Szkołę Podstawową nr 2 w Białymstoku za przekazywane nam tomiki z twórczością uczniów i Szkołę Podstawową w Zemborzycach Tereszyńskich za aranżację ekspozycji i jej fotograficzną dokumentację.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1     

GÓRA