JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Konkurs Archiwum Wspomnień

Instytut Papieża Jana Pawła II, oraz Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza do uczestnictwa w VI edycji konkursu Archiwum Wspomnień JP2. Celem projektu jest zebranie nagrań wspomnień osób, które brały udział w spotkaniach z papieżem podczas jego pielgrzymek do Ojczyzny. Chcemy utrwalić historie mówione związane z wizytami papieża w Polsce, osobiste przeżycia, komentarze, wspomnienia zarówno te bardzo prywatne, jak i te wpisujące się w kontekst społeczno-polityczny tamtych czasów. Konkurs ma zasięg ogólnopolski, mogą wziąć w nim udział uczniowie gimnazjum, liceum oraz osoby dorosłe.

Jeśli chcesz podzielić się swoimi wspomnieniami z pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski lub zbierać relacje innych osób zapraszamy Cię do wzięcia udziału w konkursie.

Po więcej szczegółów zapraszamy na: http://www.wspomnieniajp2.pl/

Termin zgłoszenia upływa 31 marca 2016 r.

Zgłoszenie prosimy kierować na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

ArchiwumWspomnienZaproszenie

GÓRA