JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski

W niedzielę 11 października z okazji XV Dnia Papieskiego, obchodzonego w tym roku pod hasłem: Jan Paweł II – Patron Rodziny w Czytelni Instytutu można było oglądać ekspozycje przygotowane przez Bibliotekę oraz Dział Dokumentacji Archiwalnej IPJPII. Do godziny 14-tej odwiedzający nas goście zapoznawali się z wystawą „papieskich” numizmatów i medali oraz prezentacją najciekawszych pozycji wydawniczych, poświęconych św. Janowi Pawłowi II (pochodzących z bogatego księgozbioru Biblioteki). Do obejrzenia udostępniono także Księgi Kondolencyjne, które po śmierci Ojca Świętego, były wystawione w rezydencji Prymasa Polski w okresie od 3 do 17 kwietnia 2005 r. Kilka osób zapisało się do Biblioteki i wypożyczyło nowości wydawnicze, poradniki dotyczące rodziny i wychowania dzieci, a także pozycje związane z życiem i posługą naszego wielkiego Rodaka. Zwiedzający ekspozycję numizmatyczno-medalierską zadawali wiele szczegółowych i interesujących pytań.

W niedzielę, przez cały czas otwarcia Czytelni dla zwiedzających, odbywała się promocja i sprzedaż pozycji wydawniczych Instytutu Papieża Jana Pawła II. Przy stolikach, na których wyłożono książki oraz materiały informacyjne IPJPII nie zabrakło sympatycznych i krzepiących rozmów. Dzięki akcji promocyjnej pracowników Instytutu, w tym kolportażu ulotek, a także wielkiej życzliwości księdza proboszcza oraz wszystkich kapłanów pracujących w Parafii Opatrzności Bożej, obchody XV Dnia Papieskiego w Instytucie dały możliwość przekazania dziedzictwa Jana Pawła II mieszkańcom wilanowskich osiedli a także pielgrzymom z Polski.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

GÓRA