JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Turniej Świętego Jana Pawła II

W minioną sobotę (9.04.2016 r.) na obiekcie LO Wybickiego przy ulicy Halnej odbył się piłkarski Turniej św. Jana Pawła II. W zawodach wzięły udział następujące zespoły: PUKS Karol Wadowice, KS LAS, Warszawska Akademia Piłki Nożnej, MOSiR Mińsk Mazowiecki, Żyrardowianka I, Żyrardowianka II, UKS Żagle I oraz UKS Żagle II.

Chłopcy byli podzieleni na dwie grupy po 4 zespoły. Spotkania były bardzo zacięte i walka trwała do ostatniego gwizdka. W międzyczasie zawodnicy wzięli udział w konkursie żonglerki. Po zakończeniu fazy grupowej młodzi piłkarze posilili się w kawiarence zorganizowanej przez Żaglowych Rodziców. Kolejnym punktem Turnieju było spotkanie z p. Pawłem Zuchniewiczem, który w barwny sposób opowiedział uczestnikom o św. Janie Pawle II.

Po elemencie edukacyjnym nadszedł moment na fazę ćwierćfinałową, półfinałową oraz finałową. W tej ostatniej spotkały się zespoły PUKS Karol Wadowice oraz Żyrardowianki. Po emocjonującym meczu zwyciężyli piłkarze z papieskiego miasta!

Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie objął patronatem wydarzenie i ufundował nagrody dla uczestników Turnieju.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1  

GÓRA