JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Zapraszamy do współpracy szkoły!

Instytut Papieża Jana Pawła II rozpoczął projekt skierowany do dyrektorów, nauczycieli i wychowawców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jest to projekt związany z wprowadzeniem do szkół programów wychowawczych na podstawie publikacji ks. dra Zdzisława Struzika pt. „Program wychowawczy oparty na wartościach według nauczania Jana Pawła II" Ksiązka jest zbiorem scenariuszy zajęć, które mogą być wykorzystywane na lekcjach religii lub godzinach wychowawczych.

Zapraszamy szkoły do wzięcia udziału w naszym projekcie.

Oferujemy:

• pomoce dydaktyczne (bezpłatny pakiet książek „Program wychowawczy oparty na wartościach według nauczania Jana Pawła II") dla szkoły uczestniczącej w projekcie;

• pomoc merytoryczną w przygotowaniu programów wychowawczych;

• konsultacje z nauczycielami i wychowawcami dotyczące programu wychowawczego.

Zapraszamy do współpracy szkoły!

 

Instytut Papieża Jana Pawła II rozpoczął projekt skierowany do dyrektorów, nauczycieli i wychowawców szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jest to projekt związany z wprowadzeniem do szkół programów wychowawczych na podstawie publikacji ks. dra Zdzisława Struzika pt. „Program wychowawczy oparty na wartościach według nauczania Jana Pawła II” Ksiązka jest zbiorem scenariuszy zajęć, które mogą być wykorzystywane na lekcjach religii lub godzinach wychowawczych.

Zapraszamy szkoły do wzięcia udziału w naszym projekcie. Oferujemy:

  • pomoce dydaktyczne (bezpłatny pakiet książek „Program wychowawczy oparty na wartościach według nauczania Jana Pawła II”) dla szkoły uczestniczącej w projekcie;
  • pomoc merytoryczną w przygotowaniu programów wychowawczych;
  • konsultacje z nauczycielami i wychowawcami dotyczące programu wychowawczego.  
GÓRA