JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

TELEGRAM NA BATYFIKACJĘ

 telegram

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 kwietnia 2011 Instytut Papieża Jana Pawła II zainicjował projekt „Telegram do nieba”.  Ze strony internetowej www.telegram.ipjp2.pl można wysłać wirtualny list do Papieża. Mamy czas do 1 maja. Wtedy odbędzie się finałowy happening w Lasku Bielańskim, podczas którego nasze listy do zostaną dostarczone bezpośrednio do Adresata. Jak to się stanie? To trzeba zobaczyć!

 

Zapraszamy do Kościoła Pokamedulskiego na Bielanach (ul. Dewajtis 3). O godz. 10.00 rozpocznie się transmisja z beatyfikacji i Msza święta. O 12.00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w finałowym happeningu, podczas którego ks. Wojciech Drozdowicz i  Kapela Bielańska  zagra premierowe wykonanie piosenki  „Parafian Blues – Ciąg Dalszy”.  Jeszcze w tym roku zostanie opublikowany Pamiątkowy Listownik, w którym znajdą się najciekawsze telegramy. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy.

 

Patronat medialny - Tygodnik „Gość Niedzielny” i portal Deon.pl. Projekt współorganizowany jest przez Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. R. Archutowskiego, Katolickie Gimnazjum im. ks. J. Popiełuszki i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Centrum Kultury Dobre Miejsce oraz Pocztę Harcerską z Sulejówka, Europejską Fundację Edukacji Audiowizualnej DISCE.

GÓRA