JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Rajd Prymasowski

ARCHIDIECEZJALNE MUZEUM JANA PAWŁA II I PRYMASA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE

ZAPRASZA NA:

 

RODZINNY RAJD MIEJSKI

Jest rok 1981. Po ciężkiej chorobie prymas Wyszyński, głowa polskiego Kościoła i "niekoronowany król Polski", umiera. Tłumy pogrążonych w żałobie warszawiaków wychodzą na ulice, by powspominać wielkiego człowieka i opowiedzieć swoim dzieciom, jak wiele uczynił on dla Warszawy i całej Polski…

4 czerwca 2011 odbędzie się Rodzinny Rajd Prymasowski. Podczas imprezy uczestnicy będą mieli okazję poznać kard. Wyszyńskiego, jego życie i miejsca z nim związane. Towarzyszyć im będą historycy i publicyści, zajmujący się tą tematyką. Będzie to okazja do zwiedzenia tej części Warszawy w nietypowy, ciekawy sposób oraz do spotkania z historią opowiedzianą w żywy sposób przez znawców tematu.

Trasa rajdu wiedzie przez Krakowskie Przedmieście, Stare Miasto i plac Piłsudskiego. Punkt startowy będzie się mieścił przy pomniku kard. Stefana Wyszyńskiego na Krakowskim Przedmieściu, przed kościołem sióstr wizytek. Zapraszamy od godziny 11:00!

Kolejne grupy wyruszą spod pomnika Prymasa w godzinach: 11:15, 12:15 i 13:15. Na wyprawę należy zaplanować ok. 2 godziny.

Zapraszamy szczególnie rodziny!

 

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

Anna Olesiak, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. 883 343 040

 

Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego

ul. Prymasa Hlonda 1, Warszawa, tel. (22) 201 97 14, www.muzeumjp2.pl

GÓRA