JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Finał w Staroźrebach

20110613-Starozreby_002W Staroźrebach, malowniczej miejscowości położonej niedaleko Płocka, odbył się finał Powiatowego i Gminnego Konkursu o Papieżu Janie Pawle II. Konkursom patronował Instytut Papieża Jana Pawła II.

Pierwszy konkurs zorganizowany został dla szkół ponadgimnazjalnych z powiatu płockiego. Zadaniem uczestników było napisanie pracy literackiej lub przygotowanie prezentacji multimedialnej na jeden z wybranych tematów. Wśród laureatów konkursu powodzeniem cieszył się temat: „Słysząc „Święty", myślę...". Gminny konkurs zorganizowany został z myślą o uczniach szkół podstawowych i gimnazjalnych w gminie Staroźreby. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować pracę plastyczną o Janie Pawle II, w wybranej przez siebie technice. Były więc m.in. rysunki, wydzieranki i prace z plasteliny.

Rozstrzygnięcie obu konkursów stanowiło część uroczystości związanych z beatyfikacją Jana Pawła II w powiecie płockim. Na dzień obchodów organizatorzy (m.in. Starostwo Powiatowe w Płocku, Dyrekcja Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Staroźrebach, Proboszcz Parafii św. Onufrego w Staroźrebach) wybrali 3 czerwca, tak by młodzież wraz ze znakomitymi gośćmi – wśród których znalazł się m.in. Starosta Płocki Piotr Zgorzelski i Bp Piotr Libera – mogła świętować już po zakończeniu egzaminów maturalnych. Wszystkim organizatorom życzymy kolejnych udanych inicjatyw, a laureatom wielu sukcesów i radości w rozwijaniu talentów!  

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1  

GÓRA