JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

II-ga edycja konkursu „Archiwum wspomnień Jana Pawła II”

 

baner_archiwum_wspomnienInformujemy, że trwa II-ga edycja konkursu „Archiwum wspomnień Jana Pawła II” organizowanego przez Instytut Papieża Jana Pawła II oraz Fundację Wspomagania Wsi. Konkurs polega na zebraniu w formie nagrań wspomnień osób, które brały udział w spotkaniach z papieżem podczas jego pielgrzymek do Polski. W konkursie biorą udział 3-5 osobowe drużyny. Każda drużyna ma za zadanie nagrać wywiad z uczestnikiem pielgrzymki. Nagranie nie powinno trwać dłużej niż 60 min. Dopuszczalny format nagrań: audio lub wideo.

Na stronie konkursowej www.wspomnieniajp2.pl znajdują się wskazówki jak przygotować się do wywiadu, regulamin i zasady konkursu oraz kalendarium papieskich pielgrzymek. Na prace konkursowe czekamy do 16 października 2011. Zgłoszenia drużyn przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W treści maila prosimy o podanie składu drużyny, pełnego adresu kontaktowego (z kodem pocztowym i nazwą gminy) i nazwiska Lidera.
Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa!

GÓRA