JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Aktualności Biblioteki

W ostatnim czasie zbiory biblioteki wzbogaciły się o nowe nabytki. Udostępnione zostały w pozycje pochodzące z wielkiego zbioru darów przekazanych przez Jego Eminencję Kardynała Józefa Glempa oraz książek pochodzących od innych osób prywatnych i instytucji. Są to publikacje dotyczące osoby błogosławionego Jana Pawła II w języku polskim i w językach obcych - czasami dość egzotycznych jak dla czytelnika a więc po węgiersku, litewsku, czy japońsku.

 

gallery1 gallery1    

Możemy się poszczycić okazałym zbiorem monografii miast i regionów Polski, opracowaniami dotyczącymi historii sztuki sakralnej polskiej i europejskiej oraz wyjątkowymi albumami dokumentującymi papieskie pielgrzymki.

Wyjątkową pozycją pamiątkową jest numerowany egzemplarz książki „Osoba i miłość”, przesłany w 1991 roku do Watykanu a obecnie jest w naszych zbiorach.

gallery2 gallery2    

Cenną ciekawostką jest także „Księga Psalmów” w tłumaczeniu Czesława Miłosza z jego autografem.

gallery3 gallery3    

Posiadamy w bibliotece wiele publikacji Jana Pawła II w językach obcych. Osobom zainteresowanym możemy udostępnić w czytelni, wydania książki „Dar i tajemnica” w języku niderlandzkim, indonezyjskim i węgierskim.

gallery4 gallery4 gallery4   

Zapraszamy do korzystania w czytelni ze wspaniałych zbiorów książek i czasopism.

GÓRA