JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Rodzinny Festyn w Milanówku

 

W niedzielę 18 września odbył się festyn rodzinny przy parafii Matki Bożej Bolesnej w Milanówku. Pośród licznych propozycji dla dzieci i dorosłych nie zabrakło stoiska Instytutu Papieża Jana Pawła II z książkami oraz warsztatami dla dzieci „Superstar”. Piękna słoneczna pogoda zachęciła rodziny, mieszkańców Milanówka i okolic do odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzieci z zaciekawieniem słuchały historii o „Superstar”, poznawały postać Papieża Jana Pawła II, a także miasta, które odwiedził w 1979 roku. Upragniona podróż mini-papamobile po trasie pierwszej papieskiej pielgrzymki do Polski cieszyła się ogromnym zainteresowaniem najmłodszych. Oprócz zajęć dla dzieci podczas imprezy można było nabyć publikacje Instytutu Papieża Jana Pawła II, pograć w piłkarzyki.

Jednym z ciekawych punktów programu była obecność kilku uczestników XI Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego, którzy przybyli na swoich motorach.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na to rodzinne święto i zechcieli skorzystać z naszych propozycji.

 

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1  

GÓRA