JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Ogólnopolski Konkurs Papieski rozstrzygnięty.

banner_VEdycjaKonkPapZnamy już laureatów VI-edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego organizowanego przez Instytut Papieża Jana Pawła II i Zgromadzenie Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym roku wpłynęło wiele interesujących prac, których autorzy dogłębnie przeanalizowali wybrany temat, a nierzadko podzielili się osobistymi refleksjami. Jury, które obradowało 24 września br., wyłoniło laureatów w następujących kategoriach: klasy I - VI szkół podstawowych, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Komisja postanowiła przyznać także wyróżnienia. Szczęśliwych laureatów poznamy podczas gali finałowej zaplanowanej na 15 października br. dla uczestników ze szkół podstawowych i 29 października br. dla uczestników z gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Uroczystości odbędą się w siedzibie Instytutu w Warszawie przy ul. Kard. Augusta Hlonda 1.

Jest nam niezmiernie miło, że z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród uczestników. W tym roku wpłynęło około 300 prac z całej Polski. Cieszymy się, że wśród młodego pokolenia jest tak wiele osób chętnych do poznawania nauczania bł. Papieża Jana Pawła II. Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej, VII edycji konkursu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy zwycięzcom. Do zobaczenia na gali finałowej!

Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o terminie i programie gali wręczenia nagród.

GÓRA