JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Laureaci VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego w kategorii: szkoły podstawowe

* Laureaci podani są w kolejności alfabetycznej

 

  • Radosław Bajda, kl. VI, ZPS im. Jana Pawła II w Przewłoce
  • Kamil Chowaniec, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bystrej,
  • Krystian Cichowski, , kl. III, Szkoła Podstawowa w Duczyminie,
  • Jan Ciućka, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu,
  • Kinga Cupryn, kl. VI, ZPS im. Jana Pawła II w Przewłoce,
  • Jakub Fojcik, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bystrej,
  • Aleksandra Godos, kl. VI, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Błoniu,
  • Adrian Kurowski, kl. III, ZPS im. Jana Pawła II w Przewłoce,
  • Grzegorz Kurowski, kl. V, ZPS im. Jana Pawła II w Przewłoce,
  • Monika Malcherek, kl. IV, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mochach,
  • Kamila Pawlus, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku
  • Wiktoria Pazdro, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej,
  • Adam Puła, kl. III, ZPS im. Jana Pawła II w Przewłoce,
  • Magdalena Rybak, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy,
  • Katarzyna Szewczyk, kl. V, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołkowicach,
  • Anna Szmurło, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku,
  • Maja Talarko, kl. II, ZPS im. Jana Pawła II w Przewłoce,
  • Antonina Wawrowska, kl. I, Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu.

 

szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne:

  • Olimpia Argasińska, Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Pruszkowie,
  • Adrianna Budzyńska, ZS nr 5 w Lublinie,
  • Konstancja Chojnacka, ZS w Gąbinie,
  • Justyna Cyrulak, Gimnazjum nr 4 im. Jana Pawła II w Lubinie,
  • Damian Derda, SOSW nr 2 dla Dzieci Słabosłyszących w Kaliszu,
  • Paweł Drubkowski, ZS Ponadgimnazjalnych w Chorzelach,
  • Anna Dzierżanowska, I LO w Tomaszowie Mazowieckim,
  • Angelika Gałecka, , I LO w Sokołowie Podlaskim,
  • Małgorzata Golijat, I LO w Tomaszowie Mazowieckim,
  • Martyna Krawczyk, Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy,
  • Barbara Marut, Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Hrubieszowie,
  • Adrianna Nadolska, Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Grębocinie,
  • Magdalena Ratajczak, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Grodzisku Wielkopolskim,
  • Monika Rybicka, Zespół Szkół Integracyjnych w Kłodzku,
  • Klaudia Sierżęga, III LO w Rzeszowie,
  • Agnieszka Sidorowicz, Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Łosicach,
  • Karolina Solińska, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu,
  • Damian Tylczyński, SOSW nr 2 dla Dzieci Słabosłyszących w Kaliszu,
  • Estera Zagojska, ZS nr 5 w Lublinie.

 

Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o terminie i programie gali wręczenia nagród.

GÓRA