JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Gala rozdania nagród w kategorii szkoły podstawowe VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego

15 października w siedzibie Instytutu odbyła się uroczysta gala rozdania nagród VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego w kategorii szkoły podstawowe. Uroczystość rozpoczęliśmy mszą świętą odprawioną przez ks. Wojciecha Drozdowicza, proboszcza na warszawskich Bielanach, twórcy i pierwszego prowadzącego, reżysera oraz współscenarzystę programu telewizyjnego „Ziarno”. Uczestnicy obejrzeli jedno z odcinków tego programu, w którym dzieci zadawały pytania Janowi Pawłowi II. Ks. Drozdowicz opowiedział o kulisach tego wywiadu, o dzieciach, które w latach 90-tych tworzyły „Ziarno”, a także o tym jak powstała piosenka do tego specjalnego odcinka programu. Następnie zostały wręczone nagrody w kategoriach klas I-III oraz IV-VI. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie przez uczestników Panteonu w Świątyni Bożej Opatrzności.

 

Oto lista laureatów:

Klasy I-III

1 miejsce Adrian Kurowski, Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce

2 miejsce Adam Puła, Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce

3 miejsce Maja Talarko, Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce

4 miejsce Antonina Wawrowska, Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu

5 miejsce Krystian Cichowski, Szkoła Podstawowa w Duczyminie

 

Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali:

Jan Ciućka, Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu

Kamil Chowaniec, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bystrej

Jakub Fojcik, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Bystrej

Wiktoria Pazdro, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej

Klasy IV-VI

1 miejsce Magdalena Rybak, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy

2 miejsce Monika Malcherek, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Mochach

3 miejsce Radosław Bajda, Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce

4 miejsce Grzegorz Kurowski, Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce

5 miejsce Kamila Pawlus, Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Bruśniku

Wyróżnienia, klasy IV-VI:

Kinga Cupryn, Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce

Aleksandra Godos, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Błoniu

Katarzyna Szewczyk, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gołkowicach

Anna Szmurło, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

GÓRA