JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Warsztaty dla dyrektorów szkół, nauczycieli i rodziców

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach pt. „Wychowanie do wartości. Współpraca szkoły z rodzicami”, które odbędą się 12 maja br. w Rawie Mazowieckiej, u Sióstr Misjonarek Krwi Chrystusa. Warsztaty będą poświęcone tematyce wychowania do wartości. Oprócz podstawowych zagadnień z tego zakresu, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z wybranymi technikami dramy i technikami dialogu. Program przewiduje część teoretyczną i praktyczną, które poprowadzą specjaliści w dziedzinie aksjologii i pedagogiki. Szczegółowe informacje o programie znajdziecie Państwo poniżej. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (22 213 11 90 w. 163) do 9 maja br. Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty organizowane są we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach. Do udziału zapraszamy wszystkich nauczycieli, dyrektorów szkół i rodziców z województwa mazowieckiego i łódzkiego. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat, który jest dokumentem mającym znaczenie w doskonaleniu zawodowym.

plakat

 

pdf Program
pdf Plakat
doc Karta zgłoszenia
GÓRA