JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Warsztaty dla nauczycieli i rodziców

W sobotę 12 maja nauczyciele, wychowawcy i rodzice wzięli udział w warsztatach poświęconych tematyce wychowania. Warsztaty odbyły się w położonym z dala od miejskiego zgiełku Miasteczku Krwi Chrystusa k. Rawy Mazowieckiej. Prowadziły je współpracujące z Instytutem Papieża Jana Pawła II: dr Maria Szymańska i dr Ewa Kuna. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się m.in. z technikami dramy i dialogu w pracy z wychowankiem, a także z prawami, jakie przysługują nauczycielom, uczniom i rodzicom. Program warsztatów akcentował bowiem rolę współpracy rodziców ze środowiskiem szkoły. Udział w szkoleniu był bezpłatny, a każdy z uczestników otrzymał na koniec certyfikat uczestnictwa.

Warsztaty zorganizowane zostały przy współpracy Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Skierniewicach. Stanowiły one kolejne wydarzenie z cyklu spotkań poświęconych wychowaniu do wartości. Wszystkich zainteresowanych tą tematyką zachęcamy do śledzenia oferty Instytutu Papieża Jana Pawła II.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

GÓRA