JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Uroczystość w Domu Arcybiskupów Warszawskich

We wtorek, 19 czerwca w Domu Arcybiskupów Warszawskich, przy ul. Miodowej 17/19 odbyła się uroczystość, będąca swoistym podsumowaniem ostatniego, piątego już z kolei Święta Dziękczynienia, które obchodzono w tym roku dnia 3 czerwca. O godzinie 15.00 w sali konferencyjnej zgromadzili się licznie reprezentanci organizatorów i współorganizatorów wspomnianego wyżej Święta. Wśród nich znalazła się również delegacja Instytutu Papieża Jana Pawła II, na czele z Dyrekcją: ks. dr Zdzisławem Struzikiem oraz ks. Aleksandrem Seniukiem (widoczni na pierwszym zdjęciu). Podczas V Święta Dziękczynienia pracownicy IPJPII działali na terenie „Miasteczka dla dzieci”, będąc, obok przedstawicieli innych instytucji, animatorami gry rodzinnej „Dziękuję znaczy kocham”.

Podczas uroczystości w Domu Arcybiskupów Warszawskich, jego gospodarz - Kazimierz Kardynał Nycz oraz Piotr Gaweł – Prezes Zarządu Centrum Opatrzności Bożej gorąco podziękowali wszystkim osobom, instytucjom oraz organizacjom, które włączyły się w przygotowanie czerwcowego Święta oraz wręczyli członkom delegacji pamiątkowe dyplomy z wizerunkiem Świątyni Świętej Opatrzności Bożej. Ofiary na budowę tej ostatniej w niedzielę 3 czerwca zbierano nie tylko na Polach Wilanowskich – zbiórka odbywała się na terenie wszystkich polskich diecezji. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na wykwintny poczęstunek.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1    
GÓRA