JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Konkurs Archiwum wspomnień Jana Pawła II

logo_archiwumZapraszamy do uczestnictwa w III edycji konkursu Archiwum wspomnień Jana Pawła II. Zaproszenie kierujemy szczególnie do młodych pasjonatów dziennikarstwa, ale także osób, których zainteresował ten temat, a nigdy do tej pory nie miały do czynienia z dziennikarstwem. Przedłużyliśmy termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu do 15 października br. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs ma zasięg ogólnopolski i mogą w nim uczestniczyć uczniowie gimnazjum lub/i liceum. Uczestnicy pracują w 3-5 osobowych drużynach, w skład grupy wchodzi przynajmniej jeden uczeń gimnazjum lub liceum oraz przynajmniej jedna osoba dorosła (opiekun grupy). Głównym zadaniem jest przeprowadzenie wywiadu z osobą – uczestnikiem papieskich pielgrzymek do Polski. Pragniemy zwrócić szczególną uwagę na zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi przeprowadzania wywiadów oraz regulaminem, które znajdują się na stronie konkursowej www.wspomnieniajp2.pl .

Zachęcamy, aby rozmówca na wstępie opowiedział o sobie, przedstawił krótko swoją biografię, dlaczego zdecydował się na uczestniczenie w pielgrzymce papieskiej, czy to wydarzenie zmieniło coś w jego życiu.

Informujemy, że planowane jest szkolenie dotyczące przeprowadzania wywiadów. Uczestnictwo w szkoleniu nie jest obowiązkowe. Uczestnicy pokrywają koszty prz
yjazdu do Warszawy, natomiast udział w szkoleniu jest bezpłatny. Przewidujemy cenne nagrody, m. in.: udział w warsztatach dziennikarskich oraz nagrody rzeczowe.

Terminarz konkursu:

Nadsyłanie zgłoszeń: do 15 października 2012

Szkolenie: data do ustalenia przez organizatorów

Ostateczny termin nadesłania prac: grudzień 2012

Ogłoszenie ostatecznych wyników konkursu styczeń 2013

 

pdf Regulamin.pdf
pdf Wskazówki do wywiadów.pdf
GÓRA