JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Ważne informacje dla uczestników konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II

logo archiwumZmiana terminu szkolenia dla uczestników konkursu Archiwum wspomnień Jana Pawła II

Informujemy, że ostateczny termin szkolenia dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 30 listopada br. w Domu Spotkań z Historią przy ul. Karowej 20 w Warszawie. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa około 3 godzin.

Szczegółowe informacje dot. szkolenia oraz dojazdu zostaną podane w późniejszym terminie.

 

Bezpłatne konsultacje dla uczestników konkursu Archiwum Wspomnień Jana Pawła II

Osoby, które z różnych przyczyn nie mogą uczestniczyć w warszawskim szkoleniu dotyczącym zasad przeprowadzania wywiadów oraz wszystkich tych, którzy mają dodatkowe pytania związane z planowanymi (lub przeprowadzonymi) wywiadami zachęcamy do kontaktu mailowego z naszymi konsultantami. Konsultacje internetowe są całkowicie bezpłatne, jednak bardzo prosimy o zwracanie się do prowadzących je osób najpóźniej na 2-3 dni przed planowanym wywiadem konkursowym. 

Nasi konsultanci:

Marcin Stasiak:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewelina Szpak:  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

GÓRA