JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Przegląd Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec”

 

Jak co roku z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła II, ZespółSzkół Integarcyjnych W Radomie przygotował  Przegląd Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec”.

Przewodnią myślą 13 już Przeglądu było uczczenie pamięci o Janie Pawle II, pogłębienie wiedzy o życiu i twórczości Karola Wojtyły oraz o wydarzeniach i postaciach związanych z kościołem katolickim. W tym roku jest to setna rocznica objawień fatimskich oraz setna rocznica urodzin brata Alberta – Adama Chmielowskiego.

W tym roku na etapie finałowym spotkało się 108 uczestników ze szkół z diecezji radomskiej:

– szkoły podstawowe z Radomia: PSP 3, PSP 4, PSP 6, PSP 14, PSP 15, PSP 31, PSP 34,

– szkoły podstawowe spoza Radomia: PSP z Tczowa, PSP z Kazanowa,

– gimnazja z Radomia: Publiczne Gimnazjum nr 3, PG 5, PG 10, PG 14, PG 22,

– gimnazja spoza Radomia: Publiczne Gimnazjum z Parznic, Publiczne Gimnazjum ze Tczowa i Publiczne Gimnazjum z Fałkowa.

Szczególnie dziękujemy księdzu biskupowi Henrykowi Tomasikowi, księdzu kanonikowi Czesławowi Wawrzyńczakowi, Instytutowi Papieża Jana Pawła II, hipermarketowi Leclerc, księgarni Ściśle Tania Książka, Kinu Helios, Cukierni „Masiarz” oraz Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu Przeglądu i ufundowanie nagród. Dziękujemy naszemu patronowi medialnemu – Radiu Plus oraz przedstawicielom Gościa Niedzielnego.

Wyniki uczniów Zespołu Szkół Integracyjnych im. Jana Pawła II w ramach konkursów

XIII Przeglądu Twórczości Młodzieżowej „Pasterz i Ojciec” – 12.05.2017 r.

a

Konkurs plastyczny

PSP, klasy 0-3

I miejsce – Weronika Jałowska – kl. 0A

II miejsce – Gabriela Kicior – kl. 2B

Wyróżnienia: Zuzanna Piwońska – kl. 1A

PSP klasy 4-6

II miejsce – Wiktoria Grabowski – kl. 4C

III miejsce – Maria Nalberska – kl. 4C

Wyróżnienia –Maja Majewska – kl. 5A

PG

III miejsce – Adrianna Kruk – kl. 2gD

Wyróżnienia: Marta Piotrowska – kl. 2gC

Anna Ostrowska – kl. 1gA

a

Konkurs recytatorski

PSP kl. 0-3

II miejsce – Melania Romaniuk – kl. 3D

Wyróżnienia: Mateusz Ćwiek – kl. 0D

PSP kl. 4-6

III miejsce – Zofia Tatarek – kl. 4B

PG

I miejsce – Magdalena Jaroszek – kl. 3gA

Wyróżnienie: Ernest Jarosiński – kl. 1gB

Konkurs literacki

PSP kl. 4-6

III miejsce – Anna Piastowicz – kl. 6d

a

Konkurs wiedzy o Karolu Wojtyle

PSP kl. 4-6

I miejsce – Maria Nalberska – kl. 4c

PG

I miejsce – Barbara Wólczyńska – kl. 3gB

II miejsce – Anna Kowalczyk – kl. 3gB

 

Gratulujemy serdecznie wszystkim laureatom!

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1   

GÓRA