JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PAPIESKI „ŚLADAMI PAPIEŻA JANA PAWŁA II PO POLSCE

Gala finałowa XII Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego pt. ”Śladami Jana Pawła II po Polsce” odbyła  się 9 czerwca 2017r.o godz. 11.00 w kościele Wszystkich Świętych, Plac Grzybowski 3/5, w Warszawie.

Instytut Papieża Jana Pawła II objał patronat nad konkursem. Ponizej przedstawiamyu listę laureatów konkursu

LISTA LAUREATÓW:

Kategoria literacka

I miejsce:   Olga Kalińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce

II miejsce:   Mateusz Słabek – Szkoła Podstawowa Nr 30 w Lublinie

                        Kamila Wikło - Szkoła Podstawowa Nr 289 w Warszawie

III miejsce:  Klara Ruman - Szkoła Podstawowa Nr 25 w Warszawie

                         Faustyna Krzemińska - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce

Lista wyróżnionych uczniów:

Hanna Tomaszewska – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 w Wałbrzychu

Małgorzata Piper – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28 w Wałbrzychu

Krzysztof Janczewski  – Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 225

Zuzanna Karpio – Szkoła Podstawowa Nr 25 w Warszawie

Robert Gasiński  – Szkoła Podstawowa Nr 306 w Warszawie

Kategoria plastyczna

I miejsce:   Aleksandra Pamuła – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubaczowie

II miejsce:  Marta i Maja Jankowskie  – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim

                 Marcin Mądrzak  – Szkoła Podstawowa Nr 23 w Warszawie

III miejsce: Michał i Natalia Nieckarz – Szkoła Podstawowa w Przebieczanach

                        Wiktoria Styczyńska  Szkoła Podstawowa Nr 35 w Szczecinie

Lista wyróżnionych uczniów:

             Filip Stręk – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sułoszowej

             Faustyna Ryczak – Zespól Szkół Publicznych w Zasowie

             Jan Bochra – Szkoła Podstawowa Nr 60 w Warszawie

            Mariusz Żybura  – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

            Zofia Wróblewska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Księżpolu

            Aleksandra Borowiec – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Gorzycach

            Oliwia Łucinkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Oławie

            Piotr Kozioł – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Osieckiej

            Blanka Matusewicz  – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Oławie

            Julia Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gruszczycach

GÓRA