JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Promocja książki Kryzys ekonomiczny i kryzys wartości

W siedzibie Konferencji Episkopatu Polski, 19 lutego 2015 r., odbyła się promocja książki prof. Paula H Deminskiego i prof. Simony Beretty:Kryzys ekonomiczny i kryzys wartości, wydanej przez Wydawnictwo M, Kraków 2015.

W spotkaniu udział wzięli autorzy - wybitni specjaliści badający relacje ekonomii z polityką, także na tle zachodzących przemian i wyznawanych wartości przez współczesne społeczeństwa.

W dyskusji kolejno zabrali głos zaproszeni goście: prof. Adam Glapiński, prymas Polski abp. Wojciech Polak, minister finansów Mateusz Szczurek, red. Jacek Żakowski, o. Maciej Zięba OP, dodając swój głos do zagadnieńm przedstawionych w książce. Wszyscy prelegenci zgodnie potwierdzili potrzebę przybliżenia tez zawartych na stronach publikacji adeptom nauk ekonomicznych, stwierdzono wręcz, że książka zostanie dodana do spisu lektur studenckich.

Mówiono o powstaniu w dzisiejszym świecie niebezpiecznych asymetrii, które zagrażają wszystkim bez wyjątku społeczeństwom, o gospodarkach transnarodowych i mechanizmach globalizacji oraz o potrzebie odkrycia na nowo katolickiej nauki społecznej.

Książka jest dostępna w Bibliotece IPJPII. Zapraszamy do lektury.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1  

GÓRA