JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Ogólnopolski Konkurs Papieski XII Edycja - Prace nagrodzone

Instytut Papieża Jana Pawła II oddaje w Państwa ręce broszurę z pracami nagrodzonymi w XII już edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego. Nasz konkurs ma charakter literacki, ma zachęcić uczniów do podjęcia wysiłku samodzielnego myślenia i rozwoju samego siebie. Zachęcamy uczestników do niebanalnego podejścia do problemów współczesności i swoich własnych. W naszym konkursie punktowaliśmy ciekawą i oryginalną formę literacką, ale również subtelną i mądrą myśl, wrażliwość na problemy współczesności i autentyczne zaangażowanie.
W tym roku na Ogólnopolski Konkurs Papieski wpłynęło ponad 200 prac. Przyznaliśmy nagrody w czterech kategoriach: szkoła podstawowa: klasy 1-3 i 4-7, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Niniejsze prace zostały nagrodzone ze względu na ich wartość literacką, ale także za udane podjęcie próby własnego odkrywania przez młodych ludzi wartości, które były bliskie Janowi Pawłowi II.

Bez nazwy 1

GÓRA