JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Międzynarodowa konferencja naukowa pt. Senior i rodzina: aksjologia, pomoc, wsparcie.

25 lutego 2017 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa pt. Senior i rodzina: aksjologia, pomoc, wsparcie. Instytut był jej współorganizatorem.

Konferencja dotyczyła niezwykle ważnego dziś zagadnienia – miejsca seniorów we współczesnym społeczeństwie. Liczni prelegenci, zarówno z kraju, jak i z zagranicy, starali się odpowiedzieć na pytanie jaka jest rola seniora, a także z jakimi problemami się on boryka.

Konferencja została podzielona na dwie główne sesje – plenarną (wspólną dla wszystkich) oraz panelową. Ta ostatnia składała się z 3 odrębnych dyskusji naukowych o różnej tematyce:

1. Aktywność seniorów w rodzinie, 2. Aksjologiczny wymiar seniorów, 3. Obszary wsparcia i pomocy seniorom.

Organizatorem konferencji, oprócz Instytutu Papieża Jana Pawła II, był Wydział Studiów nad Rodziną UKSW, Koło Naukowe Myśli Społecznej Instytutu Socjologii WNHiS UKSW oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu w Trnavie (Słowacja).

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1
gallery1     

GÓRA