JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

Strefa świadectw Nie może się ukryć miasto położone na górze (Mt 5,14)

Strefa świadectw

Nie może się ukryć miasto położone na górze (Mt 5,14)

Opowiedz o tym, co w Twoim życiu uczyniła Matka Boża Częstochowska

Najlepszym sposobem wychwalania Boga jest rozgłaszanie Jego cudów. Podziel się tym, co Maryja Jasnogórska uczyniła w Twoim życiu, jakiej łaski przez Jej pośrednictwo doznałeś. Strefa świadectw­ to inicjatywa, która ma na celu opowiadanie wielkich dzieł Bożych dokonanych przez wstawiennictwo Matki Bożej Częstochowskiej. W Roku Jubileuszu 300-lecia koronacji Jej Cudownego Wizerunku pragniemy składanymi świadectwami (świadectwo to dowód chwały!) ukazać, że Maryja jest naszą Królową! Jezus kiedyś powiedział: Nie może się ukryć miasto położone na górze (Mt 5,14) – tym miastem jest Jasna Góra – podziel się swoim doświadczeniem działania Maryi w Twoim życiu!

Jak to uczynić?

Przez stronę www.swiadectwa.koronamaryi.pl prześlij do nas świadectwo o tym, jakich łask zaznałeś/aś za przyczyną Matki Bożej z Jasnej Góry. Możesz to zrobić w formie pisemnej, audio lub video. Świadectwo możesz złożyć imiennie lub anonimowo. Opublikujemy je w Internecie (może wydrukujemy na banerze, czy w książce, przeczytamy w radiu…).

Jezus powiedział do człowieka, któremu okazał łaskę: „Wracaj do domu, do swoich, i opowiadaj im wszystko, co Pan ci uczynił i jak ulitował się nad tobą” (Mk 5,19). Uczyń tak i Ty!

 

strefa swiadectw 1000x250

GÓRA