JAK KUPOWAĆ

Zaloguj się lub utwórz konto.
Wybierz produkty.
Wybór płatności i wysyłki

Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie (22 213 11 90 wew 101) lub wysyłając email na adres instytut [ @ ] ipjp2.pl . Dziękujemy!

GODZINY PRACY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

ZAPOMNIAŁEŚ HASŁO?

*

„Wypłyńcie na głębię i zarzućcie sieć na połów”, czyli jak ulepszyć relacje w małżeństwie. Warsztat dla małżeństw.

18 marca 2017 br., w Instytucie Papieża Jana Pawła II odbył się warsztat dla małżeństw, zatytułowany „Wypłyńcie na głębię i zarzućcie sieć na połów”, czyli jak ulepszyć relacje w małżeństwie.  Warsztat przygotowała i poprowadziła pani Agnieszka Jaśkiewicz – psycholog.

Głównym celem warsztatu był rozwój kompetencji (wiedzy, umiejętności, zachowań, postaw) w zakresie ulepszania relacji w małżeństwie i rodzinie.  Warsztat miał charakter praktyczny i pozwolił Małżonkom na zdobycie konkretnych umiejętności do zastosowania w codziennym życiu.

Małżonkowie przez większą cześć warsztatu pracowali praktycznie nad rozwojem swojego małżeństwa. Były momenty wzruszenia i dowcipu, refleksji i zadumy. Gesty miłości i wdzięczności.

Bardzo ważne miejsce podczas warsztatu zajął temat modlitwy osobistej, małżeńskiej i rodzinnej. Warsztat  - zdaniem jednego z mężów – „to było piękne świadectwo Boga”, podczas którego -  zdaniem innego z małżonków – „teoria i praktyka współgrały ze sobą a wszystko było prowadzone z zaangażowaniem i wrażliwością, przy zachowaniu intymności każdej z par”.

gallery1 gallery1 gallery1 gallery1 gallery1

GÓRA