Przejdź do treści

Wystawa o Prymasie Wyszyńskim w Zielonce

Opublikowano: 19 listopada 2021 r.

Od 2 do 17 listopada 2021 r. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Zielonce w ramach uczczenia beatyfikacji oraz Roku poświęconego swojemu Patronowi, wyeksponowała w murach szkoły wystawę Instytutu Papieża Jana Pawła II „Stefan Kardynał Wyszyński. Prymas, który patrzył dalej”.

Odwiedzający wystawę mieli okazję dowiedzieć się bardzo ciekawych informacji o życiu i posłannictwie Prymasa Tysiąclecia, obejrzeć unikalne, niekiedy nigdzie nie publikowane, fotografie Prymasa. Wystawa stała się okazją do pogłębienia wiedzy uczniów o swoim Patronie, jego życiu i dziele.

 

Pozostałe aktualności

Zapraszamy na dziesiąte spotkanie na kursie online „Źródła miłości”

Wykład pt. „„Jak żyć miłością na co dzień?” – Panel końcowy. Podsumowanie kursu – praktyczne wskazówki, świadectwa i inspiracje do życia miłością na co dzień.

Wykład wygłoszą Monika i Marcin Gajdowie -małżeństwo terapeutów chrześcijańskich, autorów książek i popularyzatorów duchowości, od wielu lat prowadzących działalność edukacyjną oraz terapeutyczną. Twórcy autorskiego podejścia Chrześcijańskiej Terapii Integralnej (ChTI), łączącej profesjonalną wiedzę psychologiczną, doświadczenie kliniczne i głębię tradycji chrześcijańskiej.

czytaj dalej