Rodzinna gra miejska odbyła się 11 października br. w parafii przy ul. Broniewskiego w Warszawie. Jej organizatorem, oprócz parafii, była także Dzielnica Bielany. Instytut Papieża Jana Pawła II objął patronat nad tym wydarzeniem. Po mszy świętej dla dzieci rozpoczęły się zmagania rodzin. Zadaniem drużyn uczestniczących w grze było odnajdywanie w terenie punktów zaznaczonych na mapie, następnie należało odpowiedzieć na pytania zadawane w odnalezionych punktach. Wszystkie zagadki dotyczyły Jana Pawła II. Szansę na wykazanie się wiedzą, kreatywnością i orientacją w terenie mieli zarówno dorośli, jak i dzieci. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy.
Film z II Zjazdu szkół im. Jana Pawła II
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z filmem, przygotowanym dla upamiętnienia II Zjazdu szkół im. Jana Pawła II. Wspomniane wydarzenie odbyło się dnia 16 kwietnia 2026 r. i zostało zorganizowane przez nasz Instytut. Film przedstawia najważniejsze fragmenty Mszy...





