Komiksy w Bibliotece IPJPII

Opublikowano: 25 sierpnia 2014 r.
25 sierpnia 2014 | Kategorie: Aktualności, Archiwum aktualności 2011-2014

Światowy Dzień Publicznego Czytania Komiksów przypada 28 sierpnia b.r.. Wiele instytucji włącza się w tę akcję propagując w ten sposób czytelnictwo a jednocześnie udowadniając, że tematyka komiksów obejmuje szeroki zakres zagadnień, które są przedstawiane w sposób atrakcyjny zwłaszcza dla młodego czytelnika – odbiorcy kultury obrazkowej.

Proponujemy przyłączyć się do tej akcji kulturalnej i społecznościowej i zapoznać się z komiksami poświęconymi życiu i działalności Świętego Jana Pawła II.W naszej Bibliotece jest dostępnych kilka tytułów, które prezentujemy poniżej.

mt_gallery

Pozostałe aktualności

Film edukacyjny „Jan Paweł II na Kubie”

Zapraszamy do obejrzenia filmu powstałego w oparciu o ekspozycję zatytułowaną Jan Paweł II na Kubie. Ten największy pod względem powierzchni kraj na Karaibach (109, 9 tys. km²), Papież odwiedził w dniach 21-25 stycznia 1998 r. Podróż apostolska Jana Pawła II na Kubę...

czytaj dalej

Jak załatwić sprawę w Instytucie Papieża Jana Pawła II

 

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od 2 listopada 2020 r. wprowadziliśmy nowe zasady kontaktu z instytutem.

You have Successfully Subscribed!