XX Targi Wydawców Katolickich

Opublikowano: 16 kwietnia 2014 r.
16 kwietnia 2014 | Kategorie: Aktualności, Archiwum aktualności 2011-2014

Jak co roku, Instytut Papieża Jana Pawła II brał udział w Targach Wydawców Katolickich. To już 20 edycja, która odbyła się w dniach 3-6 kwietnia 2014 r. Hasło tegorocznych targów brzmiało „Wierzę w Syna Bożego”. W czwartek Jego Ekscelencja Abp Henryk Hoser uczestniczył w uroczystości inaugurującej XX Targi Wydawców Katolickich, które już po raz piąty odbywają się na Zamku Królewskim.

Targi Wydawców Katolickich to impreza o charakterze ogólnopolskim, podczas której w jednym miejscu spotykają się wydawcy, chcący zaprezentować swoje książki o tematyce katolickiej. Jest to doskonała okazja do promocji działalności naszego Instytutu. Pragnęliśmy zaprezentować się czytelnikom z jak najlepszej strony. Oprócz możliwości zapoznania się z naszymi publikacjami, zainteresowani mieli okazję dowiedzieć się więcej o inicjatywach Instytutu Papieża Jana Pawła II podejmowanych na Mazowszu.

mt_gallery:

Pozostałe aktualności

Film edukacyjny „Jan Paweł II na Kubie”

Zapraszamy do obejrzenia filmu powstałego w oparciu o ekspozycję zatytułowaną Jan Paweł II na Kubie. Ten największy pod względem powierzchni kraj na Karaibach (109, 9 tys. km²), Papież odwiedził w dniach 21-25 stycznia 1998 r. Podróż apostolska Jana Pawła II na Kubę...

czytaj dalej

Jak załatwić sprawę w Instytucie Papieża Jana Pawła II

 

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od 2 listopada 2020 r. wprowadziliśmy nowe zasady kontaktu z instytutem.

You have Successfully Subscribed!