Warsztaty Poradnictwo rodzinne – struktura, organizacja, pomoc specjalistyczna

Opublikowano: 29 listopada 2011 r.
29 listopada 2011 | Kategorie: Archiwum aktualności 2011-2014, Warsztaty

Instytut Papieża Jana Pawła II organizuje w dniach 1-2 grudnia 2011 r. warsztaty Poradnictwo rodzinne – struktura, organizacja, pomoc specjalistyczna. Wezmą w nich udział studenci kierunku Nauk o rodzinie. Warsztaty poprowadzą pracownicy Specjalistycznej Diecezjalnej Poradni Rodzinnej. Program obejmuje zagadnienia z dziedziny prawa, psychiatrii, pedagogiki, jak również z terapii indywidualnej i systemowej terapii rodzin. Zajęcia odbędą się w siedzibie Ośrodka Diecezjalnego Duszpasterstwa Diecezji Warszawsko-Praskiej, mieszczącego się przy ul. Grochowskiej 194/196 w Warszawie.

Pozostałe aktualności

Zapowiedź: XXVI Targi Wydawców Katolickich

W dniach 23-26 września w Arkadach Kubickiego i w Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie odbędą się XXVI Targi Wydawców Katolickich. Organizatorzy zatroszczą się o zachowanie wszelkich rygorów i zaleceń sanitarnych, tak, aby miłośnicy książek mogli czuć się...

czytaj dalej

Jak załatwić sprawę w Instytucie Papieża Jana Pawła II

 

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od 2 listopada 2020 r. wprowadziliśmy nowe zasady kontaktu z instytutem.

You have Successfully Subscribed!