Wręczenie nagród w konkursie „Jan Paweł II w mojej pamięci i w mojej tożsamości”

Opublikowano: 24 maja 2010 r.
24 maja 2010 | Kategorie: Archiwum aktualności 2007-2010, Konkursy

W piątek, 21 maja został rozstrzygnięty konkurs plastyczny organizowany przez nasz Instytut wraz z Duszpasterstwem Akademickim UKSW pod tytułem „Jan Paweł II w mojej pamięci i w mojej tożsamości”. W auli głównej Uniwersytetu na ul. Dewajtis zostały wręczone nagrody, które ufundował Instytut wraz z Dyrektorem Instytutu Wiedzy o Kulturze Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Przyznano dwie I nagrody dla:

Anny M. Sutkowskiej

Dawida Zalewskiego

II nagrodę otrzymał:

Daniel Górnicki

Dwie III nagrody trafiły do:

Ludwiki Borzym

Justyny Giery.

Wszystkie nadesłane na konkurs prace będzie można obejrzeć już we wrześniu w kościele rektorskim UKSW pw. św. Józefa Oblubieńca w Warszawie przy ul. Wóycickiego 1/3.

mt_gallery:

Fot. Olaf Olszowski

Pozostałe aktualności

Zapowiedź: XXVI Targi Wydawców Katolickich

W dniach 23-26 września w Arkadach Kubickiego i w Ogrodach Zamku Królewskiego w Warszawie odbędą się XXVI Targi Wydawców Katolickich. Organizatorzy zatroszczą się o zachowanie wszelkich rygorów i zaleceń sanitarnych, tak, aby miłośnicy książek mogli czuć się...

czytaj dalej

Jak załatwić sprawę w Instytucie Papieża Jana Pawła II

 

W związku z trwającą sytuacją epidemiczną, zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, od 2 listopada 2020 r. wprowadziliśmy nowe zasady kontaktu z instytutem.

You have Successfully Subscribed!